VOSTOK partnerem FLY FEST

Vostok Europe partnerem FLY FEST 2018. Zegarki Vostok Europe charakteryzują się innowacyjnym designem i ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi.


Marka VOSTOK EUROPE to Litewska marka, którą zaczęto produkować w 2004r. Zegarki dedykowane są osobom prowadzącym aktywny styl życia, lubiącym się wyróżniać. Ambasadorem marki jest Jurgis Kairys - jeden z najlepszych pilotów akrobacyjnych, wynalazca kliku zapierających dech w piersiach manewrów powietrznych, którego umiejętności będzie można podziwiać na tegorocznym Fly Fest. To człowiek, który całkowicie poświęcił się swojej pasji a oglądanie jego SU-31 w akcji dostarcza prawdziwych emocji.

Zegarki VE zostały zaprojektowane tak, aby podążać za ich aktywnymi właścicielami. Posiadają wysoką wodoszczelność (do 300 m) oraz zawór helowy, zaopatrzone są w tuby trytowe, które świecą w ciemności, dzięki czemu odczytanie godziny jest możliwe w najbardziej ekstremalnych warunkach, pokryte są utwardzanym szkłem typu K1, dzięki czemu są odporne na wstrząsy i uderzenia.
powrót